Курси НБУ $ 29.25 € 30.53
6000 гривень щомісячної стипендії отримуватимуть вісім волинських спортсменів

Кошти на ці виплати передбачені в проєкті обласного бюджету на 2021 рік.

Фото ілюстративне.

6000 гривень щомісячної стипендії отримуватимуть вісім волинських спортсменів

Вісім волинських спортсменів упродовж 2021 року отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 6000 гривень

Відповідне розпорядження підписав голова облдержадміністрації 10 грудня 2020 року, - інформують у Волинській ОДА.

Згідно із документом, якщо спортсмен здобув олімпійську ліцензію для збірної команди України, або виконав олімпійський норматив в рік проведення Олімпійських ігор щомісячна стипендія призначається з наступного місяця після вказаних вище результатів.

Кошти на ці виплати передбачені в проєкті обласного бюджету на 2021 рік.

Відповідно до змін, вісім волинських спортсменів протягом 2021 року будуть отримувати щомісячну стипендію у розмірі 6000 гривень.

Слід зазначити, що протягом 2019-2020 років здобули олімпійську ліцензію для збірної команди України волиняни Марія Повх та Юрій Вандюк – веслування на байдарках та каное, Яна Беломоіна – велоспорт. Виконали олімпійський норматив Ірина Климець, Іван Банзерук, Олена Собчук, Марія Сахарук (Філюк), Надія Боровська – легка атлетика.

У 2021 році декілька волинських спортсменів з вільної боротьби, боксу, дзюдо, велоспорту, веслування на байдарках та каное, легкої атлетики та інших видів спорту претендують на здобуття олімпійських ліцензій для збірної команди України та виконання олімпійських нормативів.

Кошти на ці виплати передбачені в проєкті обласного бюджету на 2021 рік, поданого облдержадміністрацією до Волинської обласної ради.

Telegram Channel