Курси НБУ $ 29.25 € 30.53
Посилений карантин допоможе уникнути локдауну навесні, – МОЗ

Ліпше зараз, аніж навесні.

Фото Українська Правда.

Посилений карантин допоможе уникнути локдауну навесні, – МОЗ

Навесні логдаун також можливий, якщо не введуть обмеження зараз

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов сподівається, що січневий жорсткий карантин допоможе уникнути «локдауну» до весни й навесні. 

Про це глава МОЗ сказав на брифінгу 6 січня, передає Українська Правда. 

«Міністерство охорони здоров'я проти перенесення жорсткого карантину, проти його скасування. У нас фіксується на сьогодні, це в період свят, близько 5-ти, 6-ти, майже 7-ми тисяч випадків захворювання на COVID-19, щодня від цієї хвороби помирає близько 200 людей. Наразі понад 2 тисячі людей знаходяться у лікарнях, більше 10% – це важкі хворі. Взагалі у нас збільшується кількість важких хворих…

Ми не хочемо отримувати по 17, 20, 25 тисяч (хворих). Думка епідеміологів: ми дуже потребуємо проведення жорсткого карантину саме з 8 до 24 січня для того, щоб максимально збити «хвилю» і пройти її до весни, до квітня-травня без введення жорстокого карантину, який може вдарити по нашій економіці», – сказав Степанов. 

Введення жорсткого карантину потрібне саме з 8 до 24 січня для того, щоб максимально збити «хвилю» і пройти її до весни, до квітня-травня без введення жорстокого карантину, 

 

Степанов зазначив, що громадян заздалегідь попередили про посилений карантин із 8 до 24 січня включно. За його словами, бізнес розуміє необхідність обмежень і готовий до них. 

Міністр очікує зростання кількості хворих на COVID-19 після свят і збільшення навантаження на медичну систему, відповідно. А з кінця січня очікується також пік захворюваності на грип - також інфекційне захворювання, яке має ускладнення, подібні до COVID-19.

Нагадаємо, за добу 5 січня в Україні підтвердили 6 911 нових випадків коронавірусної хвороби, одужали 14 490 осіб, у лікарні потрапили 2 978 хворих, померли 228 пацієнтів. 

Посилений карантин діятиме в Україні з 8 по 24 січня 2021 року. В уряді назвали це «зимовими канікулами заради безпеки». 

Джерело: Українська Правда
Telegram Channel