У Португалії помер футболіст, який переніс зупинку серця під час матчу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.17 € 32.44
У Португалії помер футболіст, який переніс зупинку серця під час матчу

Гравцю боло 25 років.

Фото 24 канал.

У Португалії помер футболіст, який переніс зупинку серця під час матчу

Матч третього дивізіону чемпіонату Португалії між командами Алверка та Уніау Алмерім було перервано після того, як у гравця господарів Алекса Аполінаріо стався серцевий напад прямо на футбольному полі

7 січня на 25-му році життя Алекс Аполінар помер, повідомляє 24 канал з посиланням на сайт португальського клубу Алверка.

Неприємний інцидент стався на 27-й хвилині матчу. У неігровому епізоді в центрі поля Алекс Аполінаріо впав на газон без свідомості.

Футболісти обох команд зібралися у центрі поля. Вони обійнялися. І відмовилися продовжити гру, перебуваючи в шоковому стані після того, що сталося.

Футболісти одразу побігли до нього надавати йому медичну допомогу. Лікарі теж поспішили в центр поля. Вже за десять хвилин гравець був у кареті швидкої допомоги, яка везла його в лікарню.

За повідомленням журналістів, у гравця стався серцевий напад.

Після цього футболісти обох команд зібралися у центрі поля. Вони обійнялися. І відмовилися продовжити гру, перебуваючи в шоковому стані після того, що сталося.


 

Джерело: 24 канал