Мер українського міста відмовляється запроваджувати січневий локдаун - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.27 € 32.60
Мер українського міста відмовляється запроваджувати січневий локдаун

У цьому місті карантину не буде!

Фото з відкритих джерел.

Мер українського міста відмовляється запроваджувати січневий локдаун

У місті не вперше відмовляються вводити карантин

Тернопільська регіональна комісія з питань надзвичайних ситуацій вирішила не запроваджувати додаткові обмеження під час урядового локдауну з 8 до 24 січня.

Про це повідомили пресслужба Тернопільської міської ради та міський голова Тернополя Сергій Надал, інформує Громадське.

За словами Надала, під час засідання комісія заслухала позицію освітян, лікарів та інших працівників сфери охорони здоров'я. Міський голова наголосив, що їх інформація свідчить про те, що протягом останніх днів немає зростання кількості хворих.

«У нас, навпаки, є тенденція до зменшення кількості людей, які хворіють, які перебувають у лікувальних закладах з COVID-19. Практично немає хворих серед дітей та працівників закладів освіти», — сказав він.

Міський голова Тернополя ігнорував і «карантин вихідного дня», що тривав у листопаді 2020 року. Він заявив, що у місті не будуть запроваджувати якісь додаткові обмеження попри рішення уряду.

Він повідомив, що з 11 січня у місті планують відновлювати роботу шкіл (повноцінне навчання у молодшій школі та навчання через один день у старшій). Надал наголосив, що комісія рекомендує суб'єктам господарювання не припиняти свою роботу, а здійснювати її так, як і раніше.

За його словами, під час урядового локдауну діятимуть лише ті протиепідемічні заходи, що були ухвалені раніше.

До слова, у Тернополі не вперше відмовляються вводити карантин

У серпні 2020-го, під час поділу України на зони поширення коронавірусу, місцева влада у Тернополі вже відмовлялася виконувати постанову уряду. Тоді місто потрапило до «червоної» зони карантину, і там мали зупинити роботу громадського транспорту та освітніх закладів, закрити ТРЦ та заклади харчування.

Однак тоді Сергій Надал скликав позачергову сесію міськради. Депутати одноголосно підтримали звернення до Держкомісії з надзвичайних ситуацій вивести Тернопіль з «червоної» зони. І рекомендували підприємцям працювати, як і раніше, пообіцявши юридичну підтримку у випадку складання адмінпротоколів за порушення карантинних вимог. Крім того, міський голова Тернополя ігнорував і «карантин вихідного дня», що тривав у листопаді 2020 року. Він заявив, що у місті не будуть запроваджувати якісь додаткові обмеження попри рішення уряду.

 

Джерело: Громадське.