«Карантинні» 8 тисяч отримали пів мільйона українців: днями виплати завершать - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.00 € 32.71
«Карантинні» 8 тисяч отримали пів мільйона українців: днями виплати завершать

Допомога підприємцям.

Фото ілюстративне.

«Карантинні» 8 тисяч отримали пів мільйона українців: днями виплати завершать

Майже 8,5 тисячі волинян отримали одноразову допомогу у зв’язку з «карантинним безробіттям»

До пів мільйона осіб станом на 7 січня отримали від держави одноразову матеріальну допомогу на період карантину у розмірі 8 тисяч гривень (загалом перераховано 3,64 млрд грн), виплати завершаться найближчими днями.

Про це повідомляють в Офісі Президента.

«Насамперед ми зберегли чимало робочих місць завдяки нашим економічним ініціативам. Ми працюємо для людей. Українці бачать, що держава турбується у скрутну хвилину, так легше пережити будь-які обмеження. По-друге, важливо, що напрацьовано цифрові інструменти, коли не треба стояти в чергах, немає скупчень, коли знищено бюрократичну тяганину, а люди в кілька кліків можуть отримати виплати. Це також зменшує корупційні ризики, адже немає спілкування чиновника та людини. Це яскравий приклад того, якою буде цифрова Україна», – заявив Володимир Зеленський.

За словами прем'єра Дениса Шмигаля, напрацьовані інструменти довели свою ефективність.

«Завдяки інструментам щодо фінансування часткового безробіття вдалося зберегти понад 500 тисяч робочих місць. Тільки остання програма - компенсація до восьми тисяч гривень на кожного робітника, чий робочий час скорочено, охопила майже 160 тисяч працівників», - сказав голова уряду.

У 2021 році триватиме та розшириться програма доступного кредитування під 5%, 7% або 9%.

Шмигаль запевнив, що у 2021 році триватиме та розшириться програма доступного кредитування під 5%, 7% або 9%.

«Станом на зараз уже більш ніж сім з половиною тисяч різних бізнесів по всій країні отримали понад 17 мільярдів гривень. Впроваджено механізм державних портфельних гарантій для малих і середніх підприємців, коли держава забезпечує до 80% кредиту.

Також продовжують діяти податкові канікули для ФОПів першої групи. До червня вони звільняються від сплати єдиного соціального внеску», - додав він.

Читати також: Скільки волинян вже отримали по 8 тисяч допомоги через «карантинне безробіття»

Нагадаємо: раніше Шмигаль повідомив, що у рамках виплати одноразової допомоги у 8 тис грн для підприємців і найманих працівників держава уже виплатила 3,6 млрд грн. У першу чергу виплат через «Дію» ФОПам та найманим працівникам перерахували 2,2 мільярда гривень - це майже 280 тисяч українців.

Джерело: Офіс Президента