Зеленський катається на лижах у Буковелі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.46 € 32.79
Зеленський катається на лижах у Буковелі

Зеленський фотографується з лижниками на курорті "Буковель"

Фото зі сторінки BABICHSERGEY24 у Instagram.

Зеленський катається на лижах у Буковелі

Фотографії з президентом у соцмережах почали публікувати напередодні Різдва

Президента Володимира Зеленського помітили на лижному курорті «Буковель» в Івано-Франківській області, фотографії з ним постять користувачі соцмереж. Про це пише «Українська правда» з посиланням на акаунти в Instagram.

Фотографії з президентом у соцмережах почали публікувати напередодні Різдва, знімки продовжували з'являтися 8 січня, коли в Україні почав діяти посилений карантин через епідемію COVID-19.

Формально Зеленський не порушує заборони уряду, бо Кабінет міністрів дозволив працювати лижним курортам у період з 8 до 24 січня включно.

Формально Зеленський не порушує заборони уряду, бо Кабінет міністрів дозволив працювати лижним курортам у період з 8 до 24 січня включно. Проте для мешканців міст усі публічні розваги недоступні в цей період. Більше того, навіть придбати одяг проблема: це можна зробити лише онлайн. 

Як пишуть користувачі соцмереж, на «Буковелі» лижники утворюють черги на підйомники і не дотримуються дистанції.

При цьому на фотографіях президент Зеленський без маски.

Як відомо, у деяких країнах чиновники йшли у відставку через те, що порушили запроваджені в їхніх країнах правила карантину, або через те, що подавали поганий приклад своїм співвітчизникам, не залишаючись вдома.

Зеленського ж навіть за травневу каву в обхід обмежень не оштрафували.

У січні 2020 року, через пів року після вступу на посаду президента, Зеленський таємно поїхав в Оман. Згодом в Офісі президента заявили, що той візит не мав офіційного статусу, а Зеленський заявив, що його діти мають право на відпочинок, а він не повинен повідомляти про свої приватні поїздки.


Фото зі сторінки NATALIA.SHNITKO у Instagram.

Фото зі сторінки TSIPINO_6 у Instagram.
 

Фото зі сторінки PETIA_GAVRUSHCHUK у Instagram.