Член рівненського міськвиконкому хизувався в мережі символікою СРСР (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.93 € 32.62
Член рівненського міськвиконкому хизувався в мережі символікою СРСР (Фото)

Посадовець каже, що знайшов флягу з такою символікою.

Фото «Слуга народу».

Член рівненського міськвиконкому хизувався в мережі символікою СРСР (Фото)

Сьогодні Олександр Подвишенний разом з народним депутатом України Соломією Бобровською звернулися до поліції щодо можливого кримінального злочину, вчиненого членом виконкому Рівненської міської ради Мирославом Чернієм («Слуга народу»)

Сьогодні політик, громадський активіст Олександр Подвишенний разом з народним депутатом України Соломією Бобровською звернулися до поліції щодо можливого кримінального злочину, вчиненого членом виконкому Рівненської міської ради Мирославом Чернієм («Слуга народу»).

Йдеться про ст. 436-1 ККУ — виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів.

Що має бути в голові у члена рівненського міського виконкому, що хизується  атрибутикою СРСР? Як мінімум щось, що дозволяє ігнорувати Голодомор, русифікацію, репресії, розстріляне покоління та окупацію.

«Олександр Третяк, ви, як мер Рівного, рекомендували людей у виконком і виносили їх кандидатури на сесію. Яка ваша позиція?» — запитав Олександр Подвишенний на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Відповідний пост розмістила і Соломія Бобровська.

«Що має бути в голові у члена рівненського міського виконкому, що хизується  атрибутикою СРСР? Як мінімум щось, що дозволяє ігнорувати Голодомор, русифікацію, репресії, розстріляне покоління та окупацію.
І це не якийсь представник ОПЗЖ зі східних областей – це Мирослав Черній, делегований за квотою Слуга Народу.
Тепер з Мирославом має поспілкуватись поліція через порушення 436-1 статті Кримінального Кодексу.
Маю дуже логічне запитання до громади, чи має право така людина знаходитись у виконкомі?».

Читайте також: Мер Рівного не любить геїв, Хелловін й товаришує з Турчиновим.

Невдовзі Мирослав Черній відповів позивачам, також через соціальні мережі.

 

«Друзі усім привіт. В горах трішки довго Інтернет грузить, дякую пані Соломії, що зауважила, що не варто викидати фото з радянською символікою у мережу, буду знати на майбутнє, що без перед історії цього краще не робити.
А по факту, вчора на горі знайшов флягу, викинув її у смітник (про це якби відео не знімав, хоча спочатку хотів, але потім подумав що не гарно буде напевне таке знімати), а фото видалив за декілька хвилин після зауваження товариша у мережі, але Інтернет штука така, то він є то його нема і історія, ще трішки побула в ефірі.

А після цього бачу вже дууже великий скандал розгорівся, вже всіх приплели, і виконком, і партію, і родичів, і фото з ліцею.
Дуже дивно, якщо чесно, тим більше я народився в Незалежній Україні і ніколи не був фанатом «советів», а навпаки, всі хто мене знає це можуть підтвердити. Ніякої логіки бути його фанатом, а тим більше пропагувати ну зовсім не має.
Вибачайте, якщо когось образив».