Волинянка, яка підкорила США та стала віце-міс Всесвіту, відсвяткувала 85-літній ювілей - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.46 € 32.79
Волинянка, яка підкорила США та стала віце-міс Всесвіту, відсвяткувала 85-літній ювілей

Аліція Бобровська народилась в польській родині у Володимирі-Волинському.

Волинянка, яка підкорила США та стала віце-міс Всесвіту, відсвяткувала 85-літній ювілей

Це знана акторка та телеведуча – Аліція Бобровська

Вже багато років вона разом із родиною мешкає в США. Славу їй принесла участь і призове місце в конкурсі «Міс Всесвіт», який відбувся в 1958 році в Каліфорнії (США), пише Район.Історія.

Аліція Бобровська народилась 8 січня 1936 році в польській родині у Володимирі-Волинському. Там вона мешкала до початку Другої світової війни. Далі із сім’єю переїхала у Гданськ на півночі Польщі.

Аліція Бобровська народилась в польській родині у Володимирі-Волинському.

Ще з дитячих років Аліція любила співати та танцювати. Вже тоді мріяла стати відомою акторкою. Саме тому, після закінчення школи, вона поїхала до Кракова вступати на акторський факультет. Студенткою вона часто брала участь в конкурсах краси.

Так, у 1956 році вона стала найсимпатичнішою студенткою міста Кракова, а у 1957 – Віце-міс Балтійського узбережжя. Першу популярність їй принесла перемога у 1957 році на першому післявоєнному конкурсі Міс Полонія у Кракові.

Згодом Аліція їде до США на конкурс Міс Всесвіт. За результатами балів, вона стала IV Віце-міс Всесвіту.

Після конкурсу, дівчині надійшло багато пропозицій, серед яких була пропозиція дуже популярного актора Марлона Брандо залишитись в США і спробувати себе в голлівудському кіно.