Курси НБУ $ 29.25 € 30.11
Ірина Геращенко: ми повторно зареєстрували законопроект про статус полонених, який блокує монобільшість

Ірина Геращенко.

Фото ЄС.

Ірина Геращенко: ми повторно зареєстрували законопроект про статус полонених, який блокує монобільшість

Законопроект про статус полонених, ухвалення якого блокує монобільшість, повторно зареєстрований у парламенті

Про це повідомила співголова фракції «Європейська Солідарність», Уповноважена Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях (2014—2019) Ірина Геращенко у Facebook.

Через деструктивну позицію РФ звільнення українських бранців заблоковано, але влада могла б більше опікуватися захистом тих, хто пройшов полон.

«За кого сьогодні бореться Україна? Хто опікується родинами заручників? Хто на постійному контакті з їх батьками і дружинами? Через деструктивну позицію РФ звільнення українських бранців заблоковано, але влада могла б більше опікуватися захистом тих, хто пройшов полон», – переконана Геращенко.

«В минулому скликанні ми прийняли закон про статус військовополонених і заручників у першому читанні, на жаль, нинішній парламент заблокував цю ініціативу. Сьогодні «Європейська Солідарність» разом з колегами з «Голосу» повторно зареєстрували закон про статус полонених – держава має взяти відповідальність за реабілітацію, допомогу в юридичному захисті і супроводі підготовки позовів проти причетних до катувань, соціальну підтримку», – пише Ірина Геращенко.

Читайте також «Там чітко були його люди, чітко були схеми, які по всій країні розростались» – Єгор Соболєв про справу Гройсмана.

Джерело: ЄС.
Telegram Channel