Курси НБУ $ 29.25 € 30.58
Збірній України пророкують друге місце у відбірковій групі на ЧС-2022

Експерти майже не сумніваються у тому, що підопічні Шевченка зможуть посісти у своїй групі мінімум друге місце.

Фото 24tv.ua.

Збірній України пророкують друге місце у відбірковій групі на ЧС-2022

Кваліфікацію на чемпіонат світу з футболу, який у 2022-му році буде приймати Катар, збірна України буде проходити у компанії діючого чемпіону планети

У відбірковій кампанії, яка для підопічних Андрія Шевченка розпочнеться вже 24 березня цього року, українці потрапили до групи «D», де окрім «Жовто-блакитних» також виступлять команди Боснії і Герцеговини, Фінляндії, Казахстану та діючий чемпіон світу – команда Франції.

Експерти майже не сумніваються у тому, що підопічні Шевченка зможуть посісти у своїй групі мінімум друге місце, а це значить, що свій «квиток» на мундіаль в Катарі наші хлопці ще зможуть вибороти через стикові поєдинки з іншими збірними, що фінішують другими в кваліфікаційних групах.

Тому шанси на першу сходинку для команди Шевченка багатьом фахівцям вдаються не надто високими, а букмекерські котирування лише підтверджують обережні прогнози експертів. Наприклад, в компанії Parimatch ставки на спорт, в якій приймаються не лише на конкретні матчі, але і на довгострокові події, на вихід української збірної на мундіаль з першого місця у своїй відбірковій групі можна поставити з високим коефіцієнтом 6.30. Тоді як аналогічне парі на перемогу французької команди можна укласти з коефіцієнтом 1.25. Якщо перевести ці значення у відсоткову ймовірність, то у «Жовто-блакитних» шанси дорівнюють 15%, а у «Гальских півнів» цей показник аж 83%. Як бачимо, різниця дуже помітна.

Тішить українських вболівальників лише те, що експерти майже не сумніваються у тому, що підопічні Шевченка зможуть посісти у своїй групі мінімум друге місце, а це значить, що свій «квиток» на мундіаль в Катарі наші хлопці ще зможуть вибороти через стикові поєдинки з іншими збірними, що фінішують другими в кваліфікаційних групах.

Цікаво, що свій шлях на чемпіонат світу українська збірна 24 березня розпочне саме на полі головного фаворита групи – у Франції. Звісно, якщо давати прогноз дня на футбол вже сьогодні, і вибирати саме цей матч, то перевага французів здається приголомшливою. Втім, за два місяця, що залишилися до цієї баталії, у стані обох команд ще можуть відбутися зміни – хтось травмується, хтось втратить форму, або ж навпаки – вийде на її пік. Тому краще не поспішати з висновками щодо розкладу сил в цьому протистоянні та в боротьбі за перемогу у кваліфікаційній групі загалом. Або ж навпаки – спробувати зіграти на випередження і підтримати ставкою команду, у яку букмекерські аналітики вірять менше, з надією на те, що за два місяці статус-кво зміниться на користь «анердога».

До речі, незайве буде нагадати, що останній матч між збірними Франції та України завершився ганебною поразкою команди Шевченка у товариському форматі – 1:7. Втім, тоді українці грали дуже експериментальним складом через позитивні коронавірусні тести у низки футболістів, тому цей результат не має обманювати любителів статистики. А от у відборі на ЧС-2014 українці мають більш приємні спогади про баталії з французами – дома «Жовто-блакитні» перемогли з рахунком 2:0, хоч і не втримали перевагу на полі фаворита через тиждень (0:3).

Telegram Channel