Киянин, який вистрибнув з п'ятого поверху, сприйняв патрульних за ангелів і покаявся (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.04 € 32.79
Киянин, який вистрибнув з п'ятого поверху, сприйняв патрульних за ангелів і покаявся (Відео)

Таке навмисне не придумаєш...

Ілюстрація pravlife.org

Киянин, який вистрибнув з п'ятого поверху, сприйняв патрульних за ангелів і покаявся (Відео)

Бідолаха намагався вчинити самогубство через негаразди в особистому житті та інші проблеми

«Ви ангели?» — поцікавився у патрульних чоловік, який вистрибнув з вікна п'ятого поверху та, завдяки рішучим діям інспекторів, отримав допомогу.

Напередодні, близько півночі, на лінію 102 надійшов виклик від стурбованого чоловіка, який повідомив, що його син серйозно налаштований піти з життя, повідомляє Патрульна поліція Києва.

«Ви ангели?» — поцікавився у патрульних чоловік, який вистрибнув з вікна п'ятого поверху.

Патрульні Денис Гуменюк та Ірина Мостєпан вже через декілька хвилин прибули на бульвар Дружби Народів, де проживав син заявника. Інспектори стукали у двері, але відповіді не отримали. Зважаючи на обставини виклику та ймовірність загрози для життя людини, патрульні вирішили зайти всередину квартири, двері якої були не замкнені.

У помешканні було порожньо, але увагу патрульних привернуло відчинене вікно. Коли інспектори визирнули з нього, то побачили силует людини на землі.

Ірина та Денис миттю підбігли до чоловіка, оглянули та з'ясували, що той, хоч і отримав травми, але перебуває у свідомості. До приїзду медиків інспектори надавали йому домедичну допомогу та підтримували розмовами. На місце викликали батька, який терміново виїхав до Києва.

Громадянин розповів патрульним, що вистрибнув з п'ятого поверху через негаразди в особистому житті та інші проблеми. Скільки часу він безпорадно пролежав до того, як патрульні знайшли його, пригадати не зміг.