Грузія категорично проти китайської вакцини, яку хоче купувати Україна - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.84 € 31.89
Грузія категорично проти китайської вакцини, яку хоче купувати Україна

Чию вакцину купить Україна?

Фото ілюстративне.

Грузія категорично проти китайської вакцини, яку хоче купувати Україна

Що про вакцину SinoVac думають у Грузії

Найближчим часом у Грузії не планують закуповувати китайську вакцину від COVID-19, адже вважають її ненадійною. Натомість Україна вже замовила 5 мільйонів доз цієї вакцини від SinoVac.

У Грузії розглядають 2 вакцини від коронавірусу – від Pfizer і AstraZeneca. Про це заявила міністерка охорони здоров'я країни Катерина Тікарадзе, пише 24 канал з посиланням на «Ехо Кавказу».

Міністерство охорони здоров'я Грузії поки категорично не розглядає застосування китайської вакцини,

Щодо китайської вакцини, то наразі недостатньо інформації й надійності, Міністерство охорони здоров'я Грузії поки категорично не розглядає застосування китайської вакцини,
– наголосила Тікарадзе.

За словами міністерки, Грузія отримала підтвердження від платформи COVAX про постачання вакцини Pfizer для медиків. У країні відбувається інтенсивна підготовка до вакцинації.

«Необхідні законодавчі зміни, в цьому напрямку ми інтенсивно працюємо з парламентом», – додала глава МОЗ. У Грузії вже ініціювали відповідний законопроєкт, до кінця січня 2021 року там внесуть усі зміни, які забезпечать безперешкодне впровадження вакцини.

Читати також: Очільник МОЗ Степанов оприлюднив п'ять етапів вакцинації від COVID-19

Джерело: 24 канал