За 200 балів, отриманих на ЗНО з двох і більше предметів, буде премія - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.86 € 31.70
За 200 балів, отриманих на ЗНО з двох і більше предметів, буде премія

Здібних і старанних підтримуватимуть на рівні держави.

Фото Ярослава Станчака.

За 200 балів, отриманих на ЗНО з двох і більше предметів, буде премія

Новація стосується випускників від 2021 року

Кабінет Міністрів України схвалив проект Указу Президента України про премію учасникам зовнішнього незалежного оцінювання, які здобули повну загальну середню освіту та отримали максимальну кількість балів за результатами ЗНО. Про це інформує газета «Експрес».

У документі йдеться про заснування 20 щорічних премій, які виплачуватимуться одноразово. Щоправда, у які терміни, як і куди надходитимуть кошти, наразі не відомо.

У документі йдеться про заснування 20 щорічних премій, які виплачуватимуться одноразово.

— Результати ЗНО Український центр оцінювання якості освіти передає регіональним центрам, — каже Лариса Середяк, директорка Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. — Ми отримуємо інформацію з прізвищами учасників, паспортними даними, номером сертифіката, даними про місце навчання, з результатами тестування з кожного предмета.

Для нагородження ми передаватимемо інформацію про учасників, які отримували 200 балів, міським і обласним управлінням чи департаментам освіти.

Сума премії – 5 тисяч гривень.

Читайте також: Скандальний очільник Міносвіти Шкарлет вже заговорив про часткове скасування ЗНО

— Як буде у випадку, коли понад 20 учасників ЗНО отримають по 200 балів за роботи із двох і більше предметів, наразі незрозуміло. Вочевидь, щодо цього будуть ще роз’яснення, — каже Богдан Томенчук, директор Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти.