Нововолинські депутати закликають керівників держави не підвищувати тарифи - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Нововолинські депутати закликають керівників держави не підвищувати тарифи

У шахтарському місті виступили проти зростання цін на електроенергію.

Фото Вікіпедія.

Нововолинські депутати закликають керівників держави не підвищувати тарифи

Позачергова третя сесія Нововолинської міської ради, ініційована групою депутатів фракції «За майбутнє», прийняла звернення до Президента України, Кабінету Міністрів, Верховної ради України щодо введення мораторію на підвищення цін на газ та електроенергію

  Депутати в своїх виступах наголошували, що в час пандемії коронавірусу неприпустимо збільшувати ціни на енергоносії.

Важка економічна ситуація в країні, зростання безробіття, зменшення платоспроможності громадян і так спричинили накопичення боргів за комунальні послуги.

Важка економічна ситуація в країні, зростання безробіття, зменшення платоспроможності громадян і так спричинили накопичення боргів за комунальні послуги. Підтримали документ, в який мають внести незначні поправки, всі 29 присутніх депутатів. 

Нагадаємо, Луцькрада просить у держвлади не підвищувати тарифи.

Міські обранці Нововолинська також проголосували за звернення до влади з вимогою не допустити продовження локдауну після 24 січня. А також просять Волинську обласну раду потурбуватися про функціонування і фінансування Нововолинської спеціальної школи Волинської обласної ради.

Роксолана Вишневич.