Хвора на рак учасниця Євробачення від України розповіла про боротьбу з хворобою (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.84 € 31.89
Хвора на рак учасниця Євробачення від України розповіла про боротьбу з хворобою (Фото)

Відома співачка захворіла на рак яєчників.

Фото Pixabay.

Хвора на рак учасниця Євробачення від України розповіла про боротьбу з хворобою (Фото)

Українська співачка та акторка Міка Ньютон, яка живе та працює в США, у вересні минулого року вперше розповіла, що боролася з раком яєчника

Артистка поділилася з шанувальниками світлиною, на якій зображена на лікарняному ліжку. Під фото Міка розповіла про той непростий час. За словами співачки, тоді лікарі сказали їй, що у неї рак яєчників третьої стадії, передає ТСН.

Вони сказали, що мені знадобиться 12 курсів хіміотерапії але найболючішою новиною було те, що я ніколи не зможу бути мамою.

«Вони сказали, що мені знадобиться 12 курсів хіміотерапії але найболючішою новиною було те, що я ніколи не зможу бути мамою. Не думаю, що у мене коли-небудь знайдуться слова, щоб описати все те, через що ми пройшли ... але сталося диво! За тиждень прийшли аналізи, які показали, що у мене перша стадія, тож одного чудового дня у мене ще буде шанс завагітніти», – поділилася Ньютон.

Читайте також: «Живу заради доньок»: онкохвора волинянка просить допомоги.

Як зазначила знаменитість, її зцілили молитви та позитивні думки. Міка порадила ніколи не відмовлятися від своєї мрії: «Я щиро вірю, що вся духовна робота, яку я проробила до операції, спрацювала! Троє онкологів, які були на операції, не повірили результатам аналізів! Я знаю одне: якщо ви приймете все в своєму житті як урок, а не як покарання, ви будете винагороджені».