«Живу заради доньок»: онкохвора волинянка просить допомоги - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
«Живу заради доньок»: онкохвора волинянка просить допомоги

Тетяна Куценко потребує допомоги.

Фото volynnews.com.

«Живу заради доньок»: онкохвора волинянка просить допомоги

Щоб стримувати прогресування раку молочної залози 4 стадії, жінці потрібен дороговартістний препарат «Ібранс». Його ціна – 40 000 гривень за місячний курс

Онкохвора мешканка Нововолинська Тетяна Куценко потребує допомоги.

Маю двох неповнолітніх доньок, заради них і живу, «виживаю».

Про це жінка розповіла у своєму дописі у фейсбуці, передають Волинські новини.

«Є ліки, які рятують мене від 4 стадії раку. Маю двох неповнолітніх доньок, заради них і живу, «виживаю». Але мені потрібно постійно робити аналізи в платних лабораторіях, КТ. Лімфостаз руки (видалили 10 лімфоузлів під рукою) потрібно стримувати теж недешевими ліками. Допомагає таргет «Ібранс», ціна по знижці 40000 грн, але його не закуповує МОЗ. Є багато жінок,які, так як я, живуть завдяки йому. Але МОЗ до цього байдуже. Але я вірю, що одного разу щось зміниться і Pfeizer зробить хоча б ціну таргета «Ібранс» дешевшою.

Читайте також: У смертельній аварії в Польщі загинув батько луцького спортсмена: родина потребує допомоги.

Від раку молочної залози не застрахований поки ніхто, навіть чоловіки. Тож якщо у вас є можливість мені допомогти, вірю, що вдасться змінити ситуацію на краще. Скоро в мене ПЕТ КТ, яке обійдеться в 25000 грн, але потрібно знову буде придбати упаковку «Ібрансу». До хвороби мої мрії були на роки вперед, проте зараз вони тільки про новий день, місяць без переживань, щоб знати, що в мене є ліки для того, щоб жити, просто жити наступний місяць», – йдеться у дописі.

Реквізити для допомоги: ПриватБанк 5168757408871814 або 5168755106641083 (Куценко Тетяна).