Курси НБУ $ 36.57 € 37.03
Диверсант приїхав з Одеси на захід України, щоб залишити Рівне без води: зловмисника судитимуть

Зловмисник намагався підірвати один з об’єктів критичної інфраструктури «Рівнеоблводоканалу».

Ілюстративне фото Pexels.

Диверсант приїхав з Одеси на захід України, щоб залишити Рівне без води: зловмисника судитимуть

Слідчим відділом УСБ України в Рівненській області завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 44–річного жителя Одеської області Олександра Безручка, якому інкримінують вчинення державної зради та закінчений замах на диверсію

Зловмисник мав завдання: підірвати Горбаківсько-Гориньградський водозабір, який забезпечує питною водою половину Рівного.

Досудовим розслідуванням встановлено, що чоловік, у травні 2020 року з власної ініціативи намагався встановити контакт зі співробітниками спецслужб Російської Федерації та у подальшому вийшов на зв'язок з особою, яка представилась працівником ФСБ РФ. Після чого, на виконання завдання зазначеної особи, обвинувачений збирав і передавав детальну інформацію про один з військових об'єктів на території Одеської області.

12 вересня 2020 року за завданням свого куратора, шляхом дистанційного підриву, намагався знищити один з об’єктів критичної інфраструктури «Рівнеоблводоканалу», що має важливе народногосподарське значення, під час чого і був затриманий.

Також чоловік, з метою ослаблення держави, 12 вересня 2020 року за завданням свого куратора, шляхом дистанційного підриву, намагався знищити один з об’єктів критичної інфраструктури «Рівнеоблводоканалу», що має важливе народногосподарське значення, під час чого і був затриманий.

Нагадаємо, рівнянина знайшли повішеним у власній домівці.

Оперативний супровід з викриття злочинної діяльності вказаної особи забезпечувався відділом контррозвідки УСБ України в Рівненській області.

За вказані дії обвинуваченому, який раніше вже був судимий за розбійний напад, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 12 до 15 років.

Джерело: Пресслужба Рівненської обласної прокуратури.
Telegram Channel