На Волині працівники лісгоспу завдали шкоди навколишньому середовищу понад 50 тисяч гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
На Волині працівники лісгоспу завдали шкоди навколишньому середовищу понад 50 тисяч гривень

Раніше керівники лісгоспів не допускали інспекторів до перевірок.

Фото Pxhere.

На Волині працівники лісгоспу завдали шкоди навколишньому середовищу понад 50 тисяч гривень

Співробітники Державної екологічної інспекції у Волинській області провели позапланову перевірку ДП «Ківерцівське ЛГ» щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства

Встановили, що під час санітарних рубок у лісгоспі не дотримались вимог технологічного процесу розробки лісосіки. Внаслідок чого при проведенні лісосічних робіт пошкодили дерева, повідомляє у фейсбуці Державна екологічна інспекція у Волинській області.

Інспектори нарахували ДП «Ківерцівське ЛГ» 52 тисячі 739 гривень шкоди завданої навколишньому середовищу.

Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства самостійно звернулось до інспекції щодо готовності проведення перевірки.

Нагадаємо, ДП «ЛМГ» Звірівське» має сплатити 50 тисяч 486 гривень збитків. 

Читайте також: Волинянин човном перевозив 12 «куплених» щук.

Нагадаємо, раніше керівники лісгоспів не допускали інспекторів до перевірок, аргументуючи це карантином через пандемію коронавірусу.

Після доручення прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля та втручання в ситуацію щодо недопусків на підприємства міністра захисту довкілля Романа Абрамовського Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства самостійно звернулось до інспекції щодо готовності проведення перевірки.