Футбольне Євро-2020 можуть перенести повторно - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.86 € 31.70
Футбольне Євро-2020 можуть перенести повторно

Отакої!

Фото REUTERS.

Футбольне Євро-2020 можуть перенести повторно

Ситуація із пандемією коронавірусу залишається вкрай складною...

Експерт Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) професор Сантьяго Мас-Кома оцінив можливість перенесення Євро-2020 повторно. 

Про це стало відомо з його інтерв'ю для Sport24, інформує УНІАН.

Євро-2020 повинен був пройти в 12 містах Європи з 12 червня по 12 липня 2020 року, але через пандемію коронавірусу був перенесений на рік. 

Євро-2020 повинен був пройти в 12 містах Європи з 12 червня по 12 липня 2020 року, але через пандемію коронавірусу був перенесений на рік. 

«Я залучений в організацію масштабних заходів, запланованих на липень-серпень 2021 року. В усіх цих випадках ми дійшли висновку, що нинішнє ключове слово - це невпевненість, і що розвиток пандемії не дає підстав для оптимізму. Таким чином, в усіх випадках ми думаємо про план Б, тобто про нове відстрочення змагань», - стурбований професор Сантьяго.

«Ми знаємо випадки зараження в літаку, попри те, що усі пасажири були протестовані перед зльотом. Вірус передавався через інфікованих людей і тести не спрацьовували. Ви напевно знаєте, що обговорюється можливість чергового перенесення Олімпійських ігор в Токіо. І це попри те, що в Японії друга хвиля COVID - 19 проходить з досить низькими показниками захворюваності. Але у будь-якому разі я б не став відмітати можливість нового відстрочення. Врешті-решт, не можна виключати можливість нових суворих локдаунів в деяких країнах, навіть з урахуванням того, які катастрофічні економічні та соціальні наслідки принесуть ці заходи», - вважає експерт. 

Через пандемію коронавірусу Чемпіонат Європи був перенесений на 2021 рік, проте збереже назву «Євро-2020».