30-річний Дмитро гуляв із відрізаною головою: з'явилися подробиці (Фото, відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.98 € 31.81
30-річний Дмитро гуляв із відрізаною головою: з'явилися подробиці (Фото, відео)

Слідчі дії тривають.

Фото Нацполіція.

30-річний Дмитро гуляв із відрізаною головою: з'явилися подробиці (Фото, відео)

Журналістам вдалося поспілкуватися із сусідами злочинця та дізнатися деталі з його життя

З’явилися подробиці про вбивцю, який напередодні скоїв страшне звірство в Одесі, та його жертв.

Про це розповідає місцеве видання 048.ua.

Загалом про Дмитра жінка відгукнулася схвально, сказала, що він був спокійним і добрим, однак зловживав наркотиками і в такі моменти ставав «неадекватним».

Як розповіла одна із сусідок, вбивцю звати Дмитро. Він та його сім’я родом з Одеси. Загалом про Дмитра жінка відгукнулася схвально, сказала, що він був спокійним і добрим, однак зловживав наркотиками і в такі моменти ставав «неадекватним».

Читайте також: Сестри з Волині, які закопали живе немовля, досі під домашнім арештом.

За словами сусідки, раніше Дмитро неодноразово бив свого 50-річного батька та підіймав руку на матір, коли ті приходили до нього в гості. Крім цього, відомо, що батьки чоловіка давно не жили разом.

Деякі подробиці вбивства також з’явилися у Telegram-каналі «Новини Одеса«. Зазначається, що вбивця раніше працював у готелі «Дюк», який розташований в провулку Чайковського, 10. Чоловіка нібито звільнили через психічні зриви на роботі і перебування в стані наркотичного сп’яніння.