Десяток службових породистих собак, які охороняли в'язнів, залишилися без господаря (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Десяток службових породистих собак, які охороняли в'язнів, залишилися без господаря (Фото)

Нині псам необхідний корм, а працівники колонії їх можуть перетримати у себе лише тиждень.

Фото ТСН.

Десяток службових породистих собак, які охороняли в'язнів, залишилися без господаря (Фото)

Для службових собак, що живуть у Бучанській виправній колонії на Київщині, шукають нових власників

Оскільки установу закрили та згодом продали, а ув'язнених перевели до інших виправних установ, собаки і коти залишилися без нагляду та їжі.

«Раніше повідомлялося про те, що у колонії на голодну смерть приречено близько півсотні тюремних котів. Тепер виявилося що на території колонії знаходиться і дев'ять службових собак, які стали безхтченками», - про це повідомляє сайт міста Ірпінь.

Читайте також: Українці прихистили цуценя, а воно виявилося вовком.

Протягом двох тижнів цих собак потрібно прилаштувати в інше місце на службу. Це породисті собаки, які навчені дисципліні охорони, а через розформування колонії стали нікому непотрібними. Волонтери б'ють на сполох.

Ці собаки не готові до переїзду в домашні умови!

«Ці собаки в силу специфіки служби передаються виключно людям, які розуміють особливості породи і рід служби собак. Ці собаки не готові до переїзду в домашні умови!», - зауважує волонтерка Ірина Мурга.

Нині псам необхідний корм, а працівники колонії їх можуть перетримати у себе лише тиждень.

«Просимо волонтерів і всіх небайдужих відгукнутися! Кому потрібні собаки для охорони підприємств, звертайтеся! Деталі стосовно службових собак та реквізити для фінансової допомоги (купівля корму) можна дізнатися за телефонами: Тетяна +38 067 799 1826, Ірина +38 096 944 6644», - йдеться на сайті міста Ірпінь.