Скандал у волинській школі: мати звинувачує педагогів і учнів у цькуванні сина і звернулась на телепередачу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Скандал у волинській школі: мати звинувачує педагогів і учнів у цькуванні сина і звернулась на телепередачу

Скандал у школі.

Фото "Буга".

Скандал у волинській школі: мати звинувачує педагогів і учнів у цькуванні сина і звернулась на телепередачу

У маленькому селі Суходоли, що на Волині мама 9-річного Даниїла звинувачує місцеву школу у цькуванні сина. До Суходільської школи Оксана Лукашук перевела свого сина на початку цього навчального року, бо вважала, що саме тут дитина отримає кращу освіту. Натомість, Даниїл мало не щодня скаржився на образи від однолітків і, навіть, вчителів. Проте батьки інших дітей стають на захист навчального закладу і переконують, що скандали між учнями ініціює сам Даниїл. Вигаданий булінг чи приховане цькування заради шкільної репутації.

У селі Суходоли Володимирської ОТГ виник скандал. Мама 9-річного Даниїла із села Новосілки звинувачує місцеву школу у цькуванні сина. Волинянка звернулася на телепередачу «Стосується кожного». 

Про це пише інтернет-видання «Буг». 

До Суходільської школи Оксана Лукашук перевела свого сина на початку цього навчального року, бо вважала, що саме там дитина отримає кращу освіту. Натомість, Даниїл мало не щодня скаржився на образи однолітків і, навіть, вчителів.

Проте батьки інших дітей стають на захист навчального закладу і переконують, що скандали між учнями ініціює сам хлопець.

Мати звинувачує педагогів та учнів у цькуванні її дитини та звернулась на телепередачу.

Детальніше – у сюжеті: 

 

Джерело: Інтернет-видання "Буг".