Лікар розповів про стан хлопчика, який скупався на Водохреще в Стиру і знепритомнів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Лікар розповів про стан хлопчика, який скупався на Водохреще в Стиру і знепритомнів

Дитина потрапила в лікарню.

Фото ілюстративне.

Лікар розповів про стан хлопчика, який скупався на Водохреще в Стиру і знепритомнів

Дитина після купання потрапила в лікарню

10-річного хлопчика, якому на центральному пляжі Луцька стало зле після занурення у крижану воду, виписали із лікарні додому.

Про це у коментарі ІА ВолиньPost повідомив заступник генерального директора КП «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання» з хірургічної роботи Ігор Дородних.

Нагадаємо, під час купання в ополонці на Центральному пляжі Луцька стало зле 10-річному хлопчику. Після занурення у крижану воду дитина втратила свідомість.

Станом на 20 січня педіатр обласної дитячої лікарні Лариса Видиборець повідомляла, що дитина почувається добре та скарг на самопочуття немає. За словами лікарки, при зануренні в холодну воду у хлопчика стався судинний спазм.

«Занурення в крижану воду – досить сильний стрес для організму, бо йде викид адреналіну, що призводить до прискорення серцебиття. Може бути і раптова зупинка серця, і всіх життєво-важливих функцій, тож є ймовірність отримати клінічну смерть», – зауважила лікар-педіатр.

Читати також: Як луцький міський голова скупався в ополонці 

Джерело: Суспільне Волинь