Ні він, ні діти не хочуть жити разом: на Львівщині в лісі з липня живе чоловік (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.86 € 31.70
Ні він, ні діти не хочуть жити разом: на Львівщині в лісі з липня живе чоловік (Фото)

Чоловік живе дуже скромно.

Фото – Львівські новини.

Ні він, ні діти не хочуть жити разом: на Львівщині в лісі з липня живе чоловік (Фото)

У нього немає мобільного телефону, він не просить у людей допомоги, але якщо пропонують її самі – приймає

Вже близько пів року неподалік Брюхович, у лісі проживає німий чоловік. Раніше у соціальних мережах з’являлись повідомлення громадських активістів про збір продуктів та теплих речей для нього.

Про це пишуть «Львівські новини».

Попередьо відомо, що чоловік облаштував у лісі наметове містечко. Біля нього на вогні він готує собі їжу та зігрівається. Приймає допомогу від людей, але сам не просить та не краде.

 Чоловік облаштував у лісі наметове містечко. Біля нього на вогні він готує собі їжу та зігрівається. Приймає допомогу від людей, але сам не просить та не краде.

Брюховицького безхатька звуть паном Романом. Йому 62 роки. Чоловік не чує та не може розмовляти. Його спосіб спілкування – записки на газеті. Власне, таким чином він і розповів, що з дому його не виганяли. Жити у лісі – його особисте рішення. Так він  «гартує тіло та душу, готується до другого приходу Господнього». Пан Роман не п’є та не палить.

За словами пана Романа, починаючи з липня вже кілька разів міняв місце свого перебування. Як почались морози – перебрався ближче до траси. Так, люди його й побачили. А ще розповідає, що такий кочівний спосіб життя загалом веде близько 17 років, по різних лісах. Після смерті дружини у нього залишилось двоє дітей, які з ним не спілкуються. Ні він, ні діти не хочуть жити разом.

Спосіб життя пана Романа скромний: у нього немає мобільного телефону, він не просить у людей допомоги, але якщо пропонують її самі – приймає. Зазначає, що ніколи не краде, обходиться тим, що має. До прикладу, влітку харчується лісовими ягодами та фруктами.

Читати такожПід Луцьком горів будинок сина воїна УПА. Родині потрібна допомога.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: Львівські новини