На українському телеканалі у прямому ефірі вшановували пам'ять бойовиків «Л/ДНР» (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
На українському телеканалі у прямому ефірі вшановували пам'ять бойовиків «Л/ДНР» (Відео)

«В твоїй хаті сидить ворог і сміється з тебе...»

Фото «Обозреватель».

На українському телеканалі у прямому ефірі вшановували пам'ять бойовиків «Л/ДНР» (Відео)

Колишня речниця президента України Віктора Януковича, який утік, Ганна Герман, публічно закликала вшанувати пам'ять ліквідованих терористів

Це трапилося під час прямого ефіру телеканалу ZIK. Крім того, вона зазначила, що колаборанти також є для держави «своїми» людьми (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця). Про це пише «Обозреватель»

«Перш за все, дозвольте мені просити вас всіх встати і вшанувати хвилиною мовчання людей, загиблих сьогодні у Харкові (жертви пожежі в будинку для літніх людей. – Ред.) і всіх загиблих на Майдані. І тих, хто протестував, і тих 19 правоохоронців, які були вбиті на Майдані. І тих людей, які загинули на Донбасі з одного і з іншого боку. Всі вони – наші люди», – висловилася Герман.

На це хтось із гостей в студії їй заперечив: «Крім росіян, які прийшли сюди». Однак скандальна Надія Савченко, яка також була запрошена на програму, відрізала: «Навіть росіян можна пом'янути».

Вони нас втоптали у війну, кров, тепер в ганьбу. Це ми дозволили працювати газпромівським каналам і знищувати нас.

Після цього Герман продовжила свій образливий спіч про Україну, звинувативши учасників Революції Гідності в нібито організації «збройного перевороту».

«Ми сьогодні, вшанувавши мовчанням пам'ять всіх людей, всіх наших співгромадян, повинні думати про майбутнє. Про те, як об'єднатися проти тих внутрішніх «терористів», які, скориставшись довірою народу, пограбувавши міліцію, взявши зброю там, зробили «державний переворот», намагалися і намагаються далі знищити Україну», – завершила свою пропагандистську промову з російськими наративами Герман.

Цей інцидент вкрай обурив патріотичну спільноту, й українці висловили своє невдоволення в мережі.

Нагадаємо, Шарій назвав Україну недодержавою і послав СБУ.

«КДБешна кур+а Ганька Герман підняла і змусила студію вшанувати пам'ять загиблих окупантів, бойовиків, які вбивають українців. Ми втратили країну. Скаженими темпами. Це ми дозволяємо! Вони нас втоптали у війну, кров, тепер в ганьбу. Це ми дозволили працювати газпромівським каналам і знищувати нас», – обурилася на особистій сторінці у Facebook Ірина Пугачова.

«Послухав вранці вчорашній виступ Гані Герман на телеканалі ZIK. Спочатку це чудовисько під темою загибелі людей в Харкові змусило всіх в студії вшанувати пам'ять в тому числі і загиблих на Донбасі з того боку. Так-так, хвилина мовчання за «Моторолою», «Гіві», Захарченком тощо. Добре, хоч героями їх не назвала. Поки що», – поділився своїми емоціями ветеран війни на Донбасі Олексій Петров.

«А потім почала городити такі дурниці. Мовляв, у 2014 році армії вказали на вигаданого ворога, і вона пішла воювати. Розумієте? Вигаданого!» – додав захисник у Facebook, засумнівавшись у розумових здібностях скандальної Герман.