Україна не зверталася з проханням зареєструвати вакцину Pfizer і BioNTech, – Гончаренко - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
Україна не зверталася з проханням зареєструвати вакцину Pfizer і BioNTech, – Гончаренко

Українцям недоступна ефективна вакцина Pfizer через бездіяльність влади.

Фото УП.

Україна не зверталася з проханням зареєструвати вакцину Pfizer і BioNTech, – Гончаренко

Влада України не зверталася з проханням зареєструвати вакцину від коронавірусу виробництва компаній Pfizer і BioNTech. Через це країна не може закупити препарат

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат із фракції «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко. За його словами, депутати «ЄС»Ірпінської міської ради звернулися з проханням надати інформацію щодо можливості закупки Pfizer BioNTech для Ірпінської громади.

«На жаль, ми останніми в Європі розпочнемо вакцинацію, та ще й наразі не зрозуміло коли. Здається, зрозуміло чому».

Однак, як зазначив нардеп, від компанії вони отримали відповідь, що це неможливо зробити саме через бездіяльність влади. «На теперішній час вакцина проти коронавірусної інфекції COVID-19 виробництва Pfizer і BioNTech не зареєстрована в Україні, тому ми не можемо повідомити, коли у вас буде можливість закупівлі вакцини», – сказано у відповіді компанії.

«На жаль, ми останніми в Європі розпочнемо вакцинацію, та ще й наразі не зрозуміло коли. Здається, зрозуміло чому», – наголосив Гончаренко.

Читайте також У Рівному невідомі скоїли напад на офіс партії «Європейська солідарність»​.