Бандюка «Зюзю» видворили з України - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Бандюка «Зюзю» видворили з України

Отакої!

Ілюстративне фото censor.net

Бандюка «Зюзю» видворили з України

За даними оперативників, «авторитет» прибув до столиці, аби зустрітися з особами із кримінального середовища та вирішити питання перерозподілу грошових «потоків», отриманих від учинення майнових злочинів

«Злодія в законі» на прізвисько «Зюзя» примусово видворено за межі України. .

39-річному громадянину іншої держави заборонено в’їжджати в Україну упродовж 3-х років, повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Оперативники Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції отримали інформацію, що до Києва прибув 39-річний «злодій в законі» на прізвисько «Зюзя».

Оперативники Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції отримали інформацію, що до Києва прибув 39-річний «злодій в законі» на прізвисько «Зюзя». За даними оперативників, «авторитет» прибув до столиці, аби зустрітися з особами із кримінального середовища та вирішити питання перерозподілу грошових «потоків», отриманих від учинення майнових злочинів. Крім того, поліцейські з’ясували, що він потрапив на територію України поза офіційними пунктами пропуску.

Оперативники встановили його місце перебування. З метою недопущення поширення злочинного впливу правоохоронці провели заходи для затримання «вора в законі» та  доставили до Державної міграційної служби України. 

22 січня 39-річного громадянина було примусово видворено за межі країни із забороною в’їзду до України на 3 роки.

Нагадаємо, що 27-річний чоловік під час затримання вкусив патрульного за стегно.