ВАКС підтвердив законність закриття справи «Роттердам+» і відмовив заводу Коломойського - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
 ВАКС підтвердив законність закриття справи «Роттердам+» і відмовив заводу Коломойського

Розслідування справи «Роттердам+» тривало 4 роки і за його підсумком слідство не змогло встановити шкоди від дії цієї формули.

Фото РБК-Україна.

ВАКС підтвердив законність закриття справи «Роттердам+» і відмовив заводу Коломойського

Вищий антикорупційний суд визнав законними та обґрунтованими дії прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, який прийняв рішення про повторне закриття справи «Роттердам+»

Відповідне рішення 25 січня винесла слідча суддя Віра Михайленко.

Дії прокурора САП оскаржував «Нікопольський завод феросплавів» (НЗФ) бізнесмена Ігоря Коломойського.

«Слідча суддя постановила: у задоволенні скарги адвоката АТ «Нікопольський завод феросплавів» про відвід прокурора САП у кримінальному провадженні («Роттердам+», - Ред.) відмовити», - повідомила суддя.

Рішення судді вступило в законну силу з моменту проголошення і оскарженню не підлягає. Дії прокурора САП оскаржував «Нікопольський завод феросплавів» (НЗФ) бізнесмена Ігоря Коломойського. Цей завод за даними Національного антикорупційного бюро, є єдиним «потерпілим» у справі «Роттердам+».

Нагадаємо, 21 січня 2021 р. Спеціалізована антикорупційна прокуратура закрила справу «Роттердам+» через відсутність у ньому складу злочину.

Перший раз справу було закрито 27 серпня 2020 р. Незабаром це рішення було підтверджено Офісом генерального прокурора, Вищим антикорупційним судом і Апеляційною палатою Вищого антикорупційного суду.

Читайте також Порошенко закликав запровадити кримінальну відповідальність за афери з вакцинуванням.

Також суддя ВАКС Сергій Мойсак в листопаді 2020 р. визнав дії прокурорів у справі «Роттердам+» законними і обґрунтованими. Однак зусиллями заводу Ігоря Коломойського справу було відновлено і в той же день припинено. Розслідування справи «Роттердам+» тривало 4 роки і за його підсумком слідство не змогло встановити шкоди від дії цієї формули.

Джерело: РБК-Україна.