«Спиш з моєю жінкою – плати»: чоловік вимагав гроші у коханця своєї дружини - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.86 € 31.70
«Спиш з моєю жінкою – плати»: чоловік вимагав гроші у коханця своєї дружини

Чи буде розлучення поки що невідомо.

Фото Pixabay.

«Спиш з моєю жінкою – плати»: чоловік вимагав гроші у коханця своєї дружини

Вчора, 25 січня, у прокуратурі Тернопільської області розповіли про справу, коли у місті молоде подружжя вимагало 5 тисяч доларів у чоловіка за нерозголошення подробиць особистого життя

Тернополяни писали, що пару затримали при отриманні 4300 доларів, а також подружжю обрали запобіжний захід – жінці домашній арешт, а чоловікові – тримання під вартою з можливістю внесення застави. 

За нашою інформацією події розгорталися в елітному мікрорайоні Тернополя на вулиці Вербицького, неподалік так званого «Співочого поля», передає ternopoliany.te.ua.

А щоб коханець не заперечував і швидше погодився платити 5 тисяч доларів за мовчання.

Молода жінка «скочила в гречку» з чужим чоловіком, і все було добре, поки про зраду не дізнався її суджений. 

Читайте також: Загадково помер відомий артист. Його знайшли з порізаними венами (Фото).

Чоловік спершу оскаженів, а потім вирішив скористатися зі своєю блудливої жінки і запропонував взяти гроші з коханця. 

А щоб коханець не заперечував і швидше погодився платити 5 тисяч доларів за мовчання, подружжя грозилося усе розповісти його жінці, яка ні сном, ні духом про зради благовірного не знала. 

Чоловік виявився у патовій ситуації і все ж таки пішов у поліцію, розповів усі деталі, ось подружжя і взяли на хабарі у розмірі 4300 доларів. 

Та з матеріалів справи, відомі і прізвища усіх учасників любовника чотирикутника, і усі подробиці подружніх зрад, то ж хоч не хоч про адюльтер дізналася і жінка потерпілого. 

Чи буде розлучення поки що невідомо, але зі справи зрозуміло, що ретельніше як дружину треба вибирати хіба що коханку.