Помер відомий волинянин: лікар, волонтер, володар «Золотого трофею», ексдепутат облради (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
Помер відомий волинянин: лікар, волонтер, володар «Золотого трофею»,  ексдепутат облради (Фото)

Співчуття родині, близьким, колегам.

Фото: golovne.te.ua

Помер відомий волинянин: лікар, волонтер, володар «Золотого трофею», ексдепутат облради (Фото)

Відійшов у засвіти відомий волинський підприємець, лікар, депутат Волинської обласної ради п'ятого скликання Василь Михайлович Блошко

«Вічна йому Пам'ять. Нехай милостивий Господь упокоїть його душу у Своїх Небесних Оселях. Депутати та виконавчий апарат Волинської обласної ради висловлюють щирі співчуття родині, друзям та сотням волинян,  які знали і поважали Василя Михайловича. – Про це йдеться на сайті Волинської обласної ради. – Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у важку годину скорботи.

Поховають Василя Блошка завтра, 28 січня.

Поховають Василя Блошка завтра, 28 січня.

 

 Василь Блошко – директор приватного підприємства «ВІР». Підприємство свого часу отримало високу нагороду від Європейського клубу лідерів торгівлі — сертифікат і «Золотий трофей» за досягнення в галузі технологій і якості.

Читайте такожПАРИЗЬКИЙ ТРІУМФ ВОЛИНСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА

 

На фото: лікар-волонтер Василь Блошко та медсестра Марія Вакольчук у холі Волинської обласної ради під час позачергової 23 сесії облради 20 лютого 2014 року.