Володимирчан просять проголосувати за проєкт психологічної підтримки жінок, котрі виховують дітей з інвалідністю - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Володимирчан просять проголосувати за проєкт психологічної підтримки жінок, котрі виховують дітей з інвалідністю

Підтримаймо особливих мам!

Фото з архіву Олени Кандиби.

Володимирчан просять проголосувати за проєкт психологічної підтримки жінок, котрі виховують дітей з інвалідністю

Зараз ця ініціатива діє на громадських засадах

Голова ГО «Берег надії» Олена Кандиба організувала проєкт психологічної підтримки жінок, котрі виховують дітей з інвалідністю «Жіноче коло». Він існує у Володимирі уже 4 місяці, і працював на волонтерських засадах. Дрібні витрати покривались коштом організації або власним. Але щоб залучити хороших спеціалістів, потрібне матеріальне забезпечення. Про це написала активістка Олена Кандиба у фейсбуці. Вона просить підтримати його, проголосувавши у конкурсі соціальних проєктів Волинської області.

Щоб залучити хороших спеціалістів, потрібне матеріальне забезпечення.

«Це голосування покаже, чи має наш проєкт соціальну дію. Тому, якщо Ви вважаєте, що ми робимо хорошу справу, будь ласка, проголосуйте за наш проєкт. Це займе всього 2 хв. Вашого часу», – йдеться у дописі.

Читайте також: Коли волиняни піднімали келихи, у Ковелі медики імплантували тимчасовий водій ритму серця

Як проголосувати: перейти за посиланням; обрати проєкт Психологічна підтримка жінок «Жіноче коло»; перейти на нього, прочитати про що проєкт; натиснути «голосувати».