Відома співачка змінила зовнішність: позбулася «особливості» (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.84 € 31.89
Відома співачка змінила зовнішність: позбулася «особливості» (Фото)

Зірка каже, що рішення було обдуманим.

Фото Pixabay.

Відома співачка змінила зовнішність: позбулася «особливості» (Фото)

Віра Брежнєва видалила свою знамениту родимку під губами

При цьому варто зазначити, що порівняно які зміни в зовнішності відбуваються у інших зірок, то це ще дрібниця.

Артистка наголосила, що попередньо проконсультувалася з дерматологом, так що це рішення не спонтанне необґрунтоване бажання.

Про те, що артистка позбулася родимки повідомив Telegram-канал «Только никому», який також опублікував відповідний колаж з новою фотографією співачки, передає РБК.

Варто зазначити, що Брежнєва говорила про те, що хоче позбутися цієї та інших родимок вже давно. Артистка наголосила, що попередньо проконсультувалася з дерматологом, так що це рішення не спонтанне необґрунтоване бажання.

Читайте також: Суд заборонив вшановувати пам'ять визначного волинянина за позовом Портнова.

Нагадаємо, Брежнєва відверто розповіла про стосунки з Костянтином Меладзе. Вона поділилася з шанувальниками тим, як прийняла рішення вийти заміж за відомого продюсера. За її словами, тільки після притирання вона усвідомила, що хоче прожити з ним все життя.

Співачка розповіла, що у них з чоловіком різні характери. Вона запальна, а Костянтин - більш спокійний. Але і у нього є точка кипіння. Якщо його довести, то він може вдарити кулаком по столу. При цьому Брежнєва, як мудра жінка, намагається цього не робити.

Віра Брежнєва також сильно схудла та розсекретила свою справжню вагу.