Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх виграла перші міжнародні змагання в новому сезоні

Ото дала!

Фото REUTERS.

Підкорила планку на висоті два метри рівно

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх здобула перемогу на перших міжнародних змаганнях у новому сезоні. Турнір UdinJump проходив на території Італії - у містечку Удіне, інформує УНІАН.

19-річній зірці вітчизняної легкої атлетики підкорилася висота рівно 2 метри.

19-річній зірці вітчизняної легкої атлетики підкорилася висота рівно 2 метри. Вже в першій спробі Ярослава гарантувала собі перемогу. Далі Магучіх забажала оновити рекорд України в приміщеннях (2,02 м), який вона на початку року повторила на стартах у Києві.

Але висоту 2,03 м Магучіх не підкорила. Обидві спроби вийшли невдалими.

Попри це, перевага українки над другим місцем, яке взяла італійська спортсменка Алессія Трост, становила 7 см. Третьою стала словенка Маруся Чернюк з результатом 1,86 метра.