У волинському місті аналізували, як учасникам бойових дій дають земельні ділянки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
У волинському місті аналізували, як учасникам бойових дій дають земельні ділянки

На зустрічі з атовцями багато уваги приділили темі житлового будівництва.

Фото kovelrada.gov.ua.

У волинському місті аналізували, як учасникам бойових дій дають земельні ділянки

Відомо, що відповідні звернення розглядає комісія, до складу якої входять три представники від громадських організацій ветеранів АТО

Під час чергової зустрічі керівництва міської влади з учасниками АТО/ООС обговорено земельні питання. Міський голова Ігор Чайка поінформував про ситуацію стосовно забезпечення ветеранів ділянками для житлової забудови. На сьогодні в реєстрі для отримання таких наділів перебувають 483 учасники бойових дій. З яких 360 – ковельчани, 86 –жителі сіл. У пільговій черзі – 37 осіб, інформує сайт Ковельської міськради.

 

 

Власниками наділів уже стали  350 ковельчан.

У місті впроваджена практика, що 70 відсотків від загальної кількості наявних вільних площ під житлове будівництво надається учасникам бойових дій.

Начальник відділу земельних ресурсів Вадим Логвінов розповів про  відкриті методи регулювання розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій. Їх звернення розглядає комісія, до складу якої входять три представники від громадських організацій ветеранів АТО. Протоколи її засідань затверджуються на сесії міської ради.

У місті впроваджена практика, що 70 відсотків від загальної кількості наявних вільних площ під житлове будівництво надається учасникам бойових дій, 30 – для інших пільгових категорій.

Учасники розмови, розуміючи, що у місті недостатньо площ, аби забезпечити усіх захисників країни, які воювали на Сході, земельними ділянками, багато уваги приділили темі житлового будівництва. Пропозиції з цього приводу висловив і депутат обласної ради Сергій Кошарук.

На попередній зустрічі ветерани АТО піднімали питання стосовно створення у Ковелі реабілітаційного центру та пільгового перевезення у міжміському транспорті. Як зреагувала влада на звернення, повідомила заступник міського голови Наталія Маленицька. Для групи бажаючих було організовано відвідування такого закладу у Луцьку, де вони ознайомились з його роботою та спектром послуг. Там готові приймати ковельчан. Проте думки бойових побратимів розділились. Одні – за проходження процедур в обласному центрі, інші переконані, що варто вивчити можливості відкриття такого центру у Ковелі. 

Читайте також: Ковельська влада веде перемовини про інвестиції в енергозбереження міських будівель

Проблеми перевезень найближчими днями вирішуватимуть під час наради за участю керівників міської  та обласної влади .