Понад 64 тисячі волинян зареєстрували земельні ділянки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Понад 64 тисячі волинян зареєстрували земельні ділянки

Держгеокадастр повідомив про надані послуги.

Фото: vin.gov.ua

Понад 64 тисячі волинян зареєстрували земельні ділянки

Понад 86 тисяч безоплатних адміністративних послуг надали волинські земельники у 2020 році

Щодня до кадастрових реєстраторів Волині звертаються громадяни щодо надання різноманітних довідок, витягів, відомостей, погоджень у земельній сфері. Так, у 2020 році, за запитами волинян та мешканців інших областей, надано 86494 безкоштовні адміністративні послуги.

Найчастіше люди зверталися щодо реєстрації земельної ділянки, - отримали 64641 таку послугу. Також внесено 16997 відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру про земельну ділянку з наданням витягу та здійснено 4578 виправлень технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, яка була допущена органом, що здійснює його ведення.

Найчастіше люди зверталися щодо реєстрації земельної ділянки, - отримали 64641 таку послугу.

Частина адміністративних послуг у сфері земельного кадастру є платними. У січні-грудні 2020 року до бюджету спрямовано 1,9 млн грн. за їх надання. Найбільш – за витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, – громадяни сплатили 1,7 млн грн за ці довідки. Ще 213,1 тис.грн – за виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, не з вини органу, що здійснює його ведення.

Читайте такожУ волинському місті аналізували, як учасникам бойових дій дають земельні ділянки

Нагадаємо, що усі адміністративні послуги у земельній сфері надаються виключно через ЦНАПи. Низку довідок можна замовити онлайн на сайті Держгеокадастру.