Очільник Любешівської громади Олег Кух нагадав про трагедію XX століття - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Очільник Любешівської громади Олег Кух нагадав про трагедію  XX століття

Пам’ятаємо!

Фото: Любешівська ТГ.

Очільник Любешівської громади Олег Кух нагадав про трагедію XX століття

29 січня українська громадськість відзначає день пам’яті героїв Крут

Подвиг студентів, які полягли у бою на Чернігівщині 1918 року, став символом героїзму української молоді у боротьбі за незалежну Україну. Вони призупинили наступ більшовицьких військ на столицю України, що дало можливість евакуювати уряд Української Народної Республіки і продовжити переговори, які завершилися підписання Брестського миру.

Символічно, що саме у ці важкі для України часи, ми віддаємо данину шани героям Крут, усім, хто в різні роки, та й сьогодні, відстоює інтереси українців: інтереси державності, соборності та свободи.

Згадаймо мужність молодих людей, які мріяли і боролися за сильну Українську державу. Символічно, що саме у ці важкі для України часи, ми віддаємо данину шани героям Крут, усім, хто в різні роки, та й сьогодні, відстоює інтереси українців: інтереси державності, соборності та свободи. Слава Україні! Героям Слава! Про це йдеться на сайті Любешівської ТГ.