Погода на середу, 3 лютого: час правити могорич з Максимів, Максимовичів та Максимівних - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.46 € 32.79
Погода на середу, 3 лютого: час правити могорич з Максимів, Максимовичів та Максимівних

Під вечір зима знову візьме владу в свої руки...

Фото medcv.gov.ua

Погода на середу, 3 лютого: час правити могорич з Максимів, Максимовичів та Максимівних

Вшановується пам’ять преподобного Максима Сповідника і Максима Грека

Якою буде погода на Волині завтра:

3 лютого у Луцьку та на теренах усієї Волинської області буде хмарно та похмуро. Дощитиме. Вiтер пiвденно-західний, 2-4 м/с. Температура протягом доби 1-3º тепла. 

Найтепліше 3 лютого було у 2002-му році – плюс 13,3 градуса, найхолодніше – у 1956-му році – мінус 23,2 градуса.

Народний прогноз погоди:

Цього дня вшановується пам’ять преподобного Максима Сповідника і Максима Грека. У давнину була така приказка: «Якщо місяць заковзав, у хмару білий ріг встромив — буде добре жито і борошно в сито» — молодий місяць у хмарах вказував на хороший урожай. А ось ясне небо передвіщало недорід. Яскраво-червоний захід 3 лютого прогнозував морозний ясний завтрашній день; а ясна погода — ранню весну. Якщо вдень сонце світить яскраво, то влітку на фруктових деревах плоди червиві будуть, а якщо воно за хмари ховається — чисті та великі.

Прогноз погоди на післязавтра:

4 лютого також буде хмарно. Протягом дня триматиметься плюсова температура і дощитиме. Вiтер південно-захiдний, 2-6м/с. А ось під вечір вітер зміниться на північний і трохи приморозить.