Депутати не захотіли виступати українською, мер вирішив перекладати (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Депутати не захотіли виступати українською, мер вирішив перекладати (Відео)

Олександр Сенкевич нагадав, що в Україні ухвалено закон про мову.

Фото УНІАН.

Депутати не захотіли виступати українською, мер вирішив перекладати (Відео)

Інцидент стався 2 лютого під час сесії Миколаївської міськради

Міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич під час засіданнявиступив в ролі синхронного перекладача обранців від ОПЗЖ, які відмовлялися переходити з російської на українську. Про це пише bbc.com.

Коли слово взяв представник «Опозиційної платформи - За життя» Владислав Чайка, який у другому турі був головним конкурентом Сенкевича на мерських виборах минулого року. Із зали почали лунати вимоги, аби він говорив українською.

До розмови підключився мер Миколаєва Олександр Сенкевич. Він нагадав, що в Україні ухвалено закон про мову, за яким виступи депутатів мають звучати українською.

«А ви що, не розумієте? - здивовано відповів депутат. - Послухайте, я можу розмовляти як українською мовою, так і російською. Для мене немає ніякої різниці. Ми зараз займаємося не політикою, а економікою».

Після цього до розмови підключився мер Миколаєва Олександр Сенкевич. Він нагадав, що в Україні ухвалено закон про мову, за яким виступи депутатів мають звучати українською.

Нагадаємо, «Продовжать говорити правду»: канал соратника кума Путіна відреагував на українські санкції.

«Конституцію я не порушую», - відповів на це Чайка.

«Я вас буду перекладати», - зреагував на незгоду депутата мер міста.

І став перекладати кожну російськомовну репліку Чайки.

– Что касается вопроса, который я поднимал...

– Що стосується питання, яке я підіймав…

– По отмене решения исполкома…

– Щодо рішення виконкому...

Читайте також: Вершина невігластва і неповаги до партнерів – депутати з «Європейської Солідарності» шоковані інтерв’ю Зеленського для HBO.