Луцьких керівників позбавлятимуть премій за ігнорування звернень громадян - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Луцьких керівників позбавлятимуть премій за ігнорування звернень громадян

Ігор Поліщук зауважив, що окремі керівники сприймають «15-80» вороже.

Фото Конкурент.

Луцьких керівників позбавлятимуть премій за ігнорування звернень громадян

Керівників структурних підроздлів та комунальних підприємств Луцької міської ради позбавлятимуть премій за ігнорування звернень від громадян через систему служби оперативного реагування «15-80»

Про це сьогодні, 3 лютого, під час засідання виконавчого комітету повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук, передають Волинські новини.

Керівники департаментів, комунальних підприємств, які будуть ігнорувати звернення 15-80, потраплятимуть під депреміювання.

Так, міський очільник зазначив, що днями у нього відбулася зустріч з розробниками мобільного додатку 15-80.

Читайте також: Депутати не захотіли виступати українською, мер вирішив перекладати (Відео).

Водночас, під час виконкому Ігор Поліщук зауважив, що окремі керівники комунальних підприємств та структурних підрозділів сприймають 15-80 як якусь ворожу службу.

«Не треба так. «15-80» нам допомагає, бо люди інформують міську владу про різні проблеми, про які ми не знаємо. Тому сьогодні необхідно посилити цю роботу. Керівники департаментів, комунальних підприємств, які будуть ігнорувати звернення 15-80, потраплятимуть під депреміювання і в разі відсутності ефекту, будемо приймати кадрові рішення. Сьогодні нема нічого складного, щоб відреагувати та дати зворотній зв’язок. Це дуже важливо», – наголосив Ігор Поліщук.