Судитимуть поліцейського, який дав хабара начальнику, котрий торгував довідками про інвалідність - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Судитимуть поліцейського, який дав хабара начальнику, котрий торгував довідками про інвалідність

Наразі прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт з угодою при визнання винуватості.

Фото policecontrol.com.ua.

Судитимуть поліцейського, який дав хабара начальнику, котрий торгував довідками про інвалідність

Посадовець відповідав за підготовку та оформлення документів для призначення пенсії та сприяв в отриманні медичної документації, яка пов’язувала отриману хворобу з проходженням служби в органах поліції

Колишній начальник одного з секторів Лозівського ВП ГУНП надав неправомірну вигоду у розмірі 20 тис. гривень начальнику сектору ГУНП в Харківській області, який відповідав за підготовку та оформлення документів для призначення пенсії та сприяв в отриманні медичної документації, яка пов’язувала отриману хворобу з проходженням служби в органах поліції, а також в отриманні одноразової грошової допомоги особам, які мають право на пенсію за Законом та звільняються зі служби за станом здоров’я. 

Про це повідомляє policecontrol.com.ua з посиланням на пресслужбу Харківської обласної прокуратури.

Під час досудового розслідування підозрюваний визнав свою винуватість та співпрацював у викритті отримання хабаря іншим поліцейським, що й стало підставою для укладання угоди про визнання винуватості та направлення його до суду.

«Під час досудового розслідування підозрюваний визнав свою винуватість та співпрацював у викритті отримання хабаря іншим поліцейським, що й стало підставою для укладання угоди про визнання винуватості та направлення його до суду», – йдеться у повідомленні.

Наразі прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт з угодою при визнання винуватості стосовно колишнього начальника одного з секторів Лозівського ВП ГУНП в області за фактом надання неправомірної вигоди службовій особі (ч. 1 ст. 369 КК України). 

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк.