Митрополит Луцький і Волинський Михаїл вітав Митрополита Київського і всієї України Епіфанія з другою річницею інтронізації (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл вітав Митрополита Київського і всієї України Епіфанія з другою річницею інтронізації (Фото)

Оце так!

Фото Волинської єпархії ПЦУ.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл вітав Митрополита Київського і всієї України Епіфанія з другою річницею інтронізації (Фото)

А також із Днем народження

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл взяв участь у богослужіннях із нагоди другої річниці сходження на престіл Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, інформує Волинська єпархія ПЦУ.

Відео прямого ефіру, що вели зі сторінки ПЦУ, автоматично відображалося і на єпархіальних сторінках.

Зокрема, до річниці інтронізації та дня народження Предстоятеля Православної церкви України в Михайлівському Золотоверхому монастирі відбулися всенічна, Божественна літургія та подячний молебень, які правили єпископат, інше духовенство зі всієї України, а також екзарх Вселенського Патріарха в Україні єпископ Команський Михаїл.

До речі, вперше під час трансляції у фейсбуці святкової служби з Києва було використано сервіс кроспостингу. Відео прямого ефіру, що вели зі сторінки ПЦУ, автоматично відображалося і на єпархіальних сторінках.

Читайте також: Росія тримає окремі помісні церкви «на короткому повідку», щоб ті не визнавали ПЦУ, – митрополит Драбинко.