У Луцьку 32 спортсменам призначили стипендії: СПИСОК
Серед них – 20 чемпіонів та призерів олімпійських видів спорту
У Луцьку затвердили список спортсменів, які отримуватимуть стипендії у 2021 році.
Про це йдеться в розпорядженні міського голови на Луцької міської ради.
Усім призначено стипендії на 2021 рік
Стипендії отримуватимуть учасники (призери, переможці та чемпіони) олімпійських видів спорту:
- Алєксєєнко Христина – призерка чемпіонату України з веслування на байдарках і каное.
- Ахмедова Дана – призерка чемпіонату України з плавання.
- Вітер Ярослав– призер кубку України з важкої атлетики.
- Гуцол Євген – чемпіон України з легкої атлетики
- Демчина Ольга – призерка чемпіонату України з веслування на байдарках і каное
- Довган Віктор – призер кубку України з важкої атлетики.
- Климець Ірина – чемпіонка України з легкої атлетики.
- Кисіль Антон – чемпіон України серед молоді з веслування на байдарках і каное.
- Левченко Уляна – чемпіонка та призерка України з велосипедного спорту.
- Логвинюк Олександра – призерка чемпіонату Європи з велосипедного спорту.
- Микитюк Андрій – призер чемпіонату України серед юніорів до 20 років з важкої атлетики.
- Омелянець Дмитро – призер чемпіонату України серед юніорів до 20 років з важкої атлетики.
- Рибачок Андрій – переможець командного чемпіонату України з веслування на байдарках і каное.
- Собчук Олена – призерка чемпіонату України з легкої атлетики.
- Ткачук Максим – чемпіон України серед молоді з плавання.
- Чернов Вадим – призер чемпіонату України з дзюдо.
- Чорний Василь – призер чемпіонату України серед молоді з боксу.
- Шиманська Ірина – призерка чемпіонату України з велосипедного спорту
- Шишмарьова Олександра – призерка чемпіонату України з велосипедного спорту.
- Шумік Віктор – призер чемпіонату України серед молоді з легкої атлетики.
Читати також: Спортсменку, яка виступає під прапором Волині, визнали найспокусливішою в Україні (Фото)
Учасники (призери та чемпіони) неолімпійських видів спорту:
- Біднюк Анна – призерка чемпіонату України з боротьби самбо.
- Велієв Солтан – чемпіон України з боротьби самбо (бойовий розділ).
- Гупало Ольга – чемпіонка України серед юніорок зі спортивного орієнтування.
- Куніцка Вікторія – призерка чемпіонату України, переможниця кубку України зі спортивної акробатики.
- Мальчук Олександра – призерка чемпіонату України, переможниця кубку України зі спортивної акробатики.
- Місюк Андрій – призер чемпіонату України серед юніорів з боротьби самбо (бойовий розділ).
- Гнівець Роман – чемпіон України серед юніорів з сумо, призер чемпіонату України з боротьби самбо
- Пасич Юрій – чемпіон України серед юнаків з боротьби самбо (бойовий розділ).
- Пащук Аліна – призерка чемпіонату світу з боротьби самбо.
- Пом’яновська Дарина – призерка чемпіонату України, переможниця кубку України зі спортивної акробатики.
Стипендії також отримуватимуть двоє луцьких спортсменів, які брали участь у видах спорту для осіб з інвалідністю. Це Рожко Михайло – призер чемпіонату України з тхеквондо серед спортсменів з порушенням слуху та Сивих Андрій – чемпіон України з академічного веслування серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.