Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
Золото, срібло і бронза: любешівські легкоатлетки на чемпіонаті України показали поліський характер (Фото)

У Любешівських спортсменок – золото, срібло і бронза.

Фото зі сайту Любешівської ОТГ.

Команда Любешівської селищної ради – найсильніша

У селі Раків Ліс Камінь-Каширського району відбувся турнір з волейболу серед чоловічих команд на кубок господарів змагань. Команда Любешівської селищної ради посіла І місце та отримала перехідний кубок села Раків-Ліс.

ІІ місце зайняла Ратнівська команда, ІІІ місце  у команди  Раків Ліс.

Золото отримали Валерія Шоломіцька ( спортивна ходьба 3000) та Юлія Петрик (біг 3000).

Крім того,  Любешівські легкоатлетки на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат 2004 р. н. та молодші, який проходить у Сумах, вибороли золото та бронзу.

Золото отримали Валерія Шоломіцька ( спортивна ходьба 3000) та Юлія Петрик (біг 3000). Срібло завоювала Оксана Лук‘янович ( спортивна ходьба 3000). Бронза у Катерини Причиніч ( біг 3000).

«Вітаємо переможця і призерів!» – йдеться на сайті Любешівської ТГ.