На Волині 131 школа переходить на дистанційне навчання - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.27 € 32.60
На Волині 131 школа переходить на дистанційне навчання

Де вчитимуться дистанційно?

Фото ілюстративне.

На Волині 131 школа переходить на дистанційне навчання

 Це 26% від усіх шкіл Волині

Школярі, які доїжджають до навчальних закладів транспортом із сусідніх населених пунктів переведено на дистанційне навчання у зв’язку із погіршенням погодних умов.

Про це стало відомо із позачергового засідання комісії із техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сьогодні, 9 лютого.

Заступниця начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Соломіна розповіла, що станом на ранок 9 лютого у 131 закладі загальної середньої освіти області навчання відбувається у дистанційному форматі. Це становить 26% від усіх шкіл Волині, а також задля безпеки 26% із загального парку шкільних автобусів не вийшли у рейси.

Визначили порядок, у якому класні керівники контролюють місцеперебування дітей у цей період снігопадів.

«Унаслідок зимової негоди, наразі маємо 9 територіальних громад Волині, які практично 100% своїх закладів перевели на дистанційне навчання, а також 6 громад, 50% шкіл яких переведено у дистанційну роботу. У випадках, коли школи розташовані в селі і 80% учнів – це місцеві мешканці, та не потребують підвезення, то рішеннями педагогічних рад вони відвідують уроки у звичному порядку. Діти, які доїжджають до освітніх закладів транспортом, переведенні в дистанційний режим навчання», – розповіла під час наради про ситуацію із роботою навчальних закладів Волині Тетяна Соломіна.

Окрім того, визначений порядок, у якому класні керівники контролюють місцеперебування дітей у цей період снігопадів.

«Враховуючи те, що снігопади будуть лише посилюватися та очікується, що в четвер буде пік негоди, рекомендуємо перевести на дистанційне навчання до понеділка, 15 лютого 2021 року, учнів, які потребують перевезення до шкіл. А педагогічні ради на місцях впроваджуватимуть дистанційні заняття у освітніх закладах за потреби», – повідомив заступник голови ОДА Ігор Чуліпа.

Читати такожВолинські патрульні допомогли водію вибратися зі снігу (Відео)

Джерело: Волинська ОДА