До дня закоханих і не тільки: ветеран АТО з Володимира створює скриньки з унікальною квіткою (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.46 € 32.79
До дня закоханих і не тільки: ветеран АТО з Володимира створює скриньки з унікальною квіткою (Фото)

Волинь-нова

До дня закоханих і не тільки: ветеран АТО з Володимира створює скриньки з унікальною квіткою (Фото)

Вироби чоловіка Юрія у соцмережі презентує його дружина-помічниця

Кристина  Єсейкіна, дружина ветерана АТО й інваліда війни 2 групи Юрія Жука, закликає дарувати коханим до Дня святого Валентина скриньки й інші вироби, створені її коханим.  Про це написала на фейсбук-сторінці.

 

Кристина зауважила, що напис зовні або всередині скриньки (із побажаннями) різьблять, узгоджуючи з покупцем.

 

 «Валентина наближається, поспішіть придбати зі знижкою вироби ручної роботи від ВЕТЕРАНА АТО ІНВАЛІДА війни 2 групи», – звернулася пані Кристина.

«Валентина наближається, поспішіть придбати зі знижкою вироби ручної роботи від ВЕТЕРАНА АТО ІНВАЛІДА війни 2 групи», – звернулася пані Кристина. Сама вона промальовує візерунки на заготовках.

 

 Сім'я виховує четверо синів і донечку. Старший син теж допомагає різьбити.

 

 Читайте також: Ветеран АТО з Рівного домігся через суд права на пільговий проїзд

В одному з інтерв'ю Юрій Жук розповів, що особливо йому подобається і вдається семипелюсткова квітка, яку «обігрує» в різних варіаціях. Квітка для нього означає єдність його дружньої сім'ї. Розповідає Юрій: «А мені в душу запала одна квітка, я її постійно вирізаю, щоразу вона в мене виходила гарніша. І намалював сім листочків. А чому сім листочків питають? Я кажу: «Квітка - це моя сім’я, а сім пелюсточків - це я, дружина і п’ятеро діток».

Сім'ю Юрія і Кристини на Волині знають як пару, яка поєдналася під час Помаранчевої революції.