Волинська велосипедистка здобула чотири золоті медалі на Кубку України

Олександа Логвінюк показала чудовий результат.

Фото Управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

Олександа Логвінюк здобула чотири золотих медалі на відкритому Кубку України з велоспорту на треку

Змагання проходили у Львові з 5 по 10 лютого 2021 року. У програмі – олімпійські та неолімпійські дистанції. Зокрема, індивідуальна та командна гонка переслідування, індивідуальний та командний спринт, кейрін, групова гонка, гонка з вибуттям, гонка темпо, скретч та гіт.

Команда Волинської області посіла 4 місце в олімпійському спринті.

На Кубку волинська велосипедистка Олександа Логвінюк здобула чотири золотих медалі на дистанціях спринт, олімпійський спринт, кейрін та гіт на 500 метрів з місця. Чемпіонка є вихованицею ШВСМ, тренують спортсменку Віктор Ковальов та Валентина Матвійчук-Жолнач.

Джерело: Управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА.