«Відчув за спиною подих пса»: у центрі Рівного на чоловіка накинувся собака - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
«Відчув за спиною подих пса»: у центрі Рівного на чоловіка накинувся собака

Отакої!

Фото rivne1.tv.

«Відчув за спиною подих пса»: у центрі Рівного на чоловіка накинувся собака

Подробиці інциденту встановлюють правоохоронці

Визволити руку з пащі тварини чоловік зміг. Проте собака її таки прокусила. Тож тепер Олег непокоїться, що так легко від собак на цій дорозі більше не відкупиться, передає  rivne1.tv.

Для псів мешканці будинку навіть облаштували будку, біля якої регулярно їх підгодовують. А перехожі тим часом оминають їх десятою дорогою, коли бачать на своєму шляху.

Чиста, розповідають в стерилізаційному центрі тому, що собаки часто мігрують, а особливо взимку.

Читайте також: У Польщі група грузинів поранила ножем трьох українців.

Чиста, розповідають в стерилізаційному центрі тому, що собаки часто мігрують, а особливо взимку. Окрім того, радять їх не провокувати, і по можливості оминати іншою дорогою.

Чи справді рівняни провокують собак невідомо. Втім у соціальній мережі фейсбук рясно пишуть обурливі пости про те, що ні пройти ні проїхати безпечно окремими вулицями не можна.

До слова у грудні в Рівному у собаки виявили сказ. Спіймали її у центрі міста і карантинні обмеження діяли там 2 місяці. А перед цим у суді розглядали справу щодо покарання власника пса, який вкусив малолітню дитину в одному із парків області.