Петро Порошенко закликав прикарпатців підтримати на виборах Марусю Звіробій-Біленьку: вона безстрашна та незламна - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.31 € 32.47
Петро Порошенко закликав прикарпатців підтримати на виборах Марусю Звіробій-Біленьку: вона безстрашна та незламна

«Вона не побоялася Путіна і його посіпак. Не побоялася і кримінальних переслідувань «потерпілого» від відео у Фейсбуці Зеленського».

Фото УП.

Петро Порошенко закликав прикарпатців підтримати на виборах Марусю Звіробій-Біленьку: вона безстрашна та незламна

Безстрашна та незламна Маруся Звіробій-Біленька — народний герой України, боєць та патріотка, якій точно вистачить енергії та завзяття подолати виклики, які стоять перед нашою країною

Своїм служінням на фронті вона довела, що не підведе в найскладніших умовах. Про це пише на сторінці у 

 лідер партії «Європейська Солідарність», п’ятий Президент Петро Порошенко.

 

 

«Вона не побоялася Путіна і його посіпак. Не побоялася і кримінальних переслідувань «потерпілого» від відео у Фейсбуці Зеленського. Впевнений, її сила та завзяття боронити інтереси України вкрай потрібні в парламенті».

«До 2013 року Маруся Звіробій-Біленька вела абсолютно звичайне життя: займалася своєю справою, своїм видавництвом та громадською діяльністю. Коли почалися криваві події на Майдані, організувала порятунок поранених. А з перших днів війни легендарний полігон «Марусині ведмеді» готував героїв-добровольців до бою. Далі і сама Маруся — жінка, мати — прийняла рішення, що її місце на фронті», – нагадав Порошенко.

 

 

«Вона не побоялася Путіна і його посіпак. Не побоялася і кримінальних переслідувань «потерпілого» від відео у Фейсбуці Зеленського. Впевнений, її сила та завзяття боронити інтереси України вкрай потрібні в парламенті», – наголошує лідер партії.

Читайте також Закарпатським депутатам від партії «За майбутнє» дісталось на горіхи від Ігоря Палиці за підтримку телеканалів Медведчука?

«Закликаю всіх підтримати кандидата у народні депутати від «Європейської Солідарності» у 87 окрузі Марусю Звіробій, бо в єднанні ключ до перемоги», – переконаний Петро Порошенко.