У Варшаві відкрилися театри: розкупили всі квитки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.27 € 32.60
У Варшаві відкрилися театри: розкупили всі квитки

Польський уряд дозволив з 12 лютого частково відкритися майже всім культурним установам.

Фото Dziennik Gazeta Prawna/PAP.

У Варшаві відкрилися театри: розкупили всі квитки

Майже усі доступні квитки до театрів та кінотеатрів розкупили на перші вихідні після скасування обмежень мешканці столиці

Польський уряд дозволив з 12 лютого частково відкритися майже всім культурним установам - театрам, кінотеатрам, філармоніям, операм та виставковим центрам, інформує Dziennik Gazeta Prawna/PAP.  Заповнюваність залів не має перевищувати 50%, залишаючи порожніми половину місць, а відвідувачі повинні бути у масках. Заборонено споживати у залах їжу і напої. 

Польський уряд дозволив з 12 лютого частково відкритися майже всім культурним установам.

У Національному театрі Варшави повідомили, що їхні квитки на всі вистави у вихідні 13-14 лютого ще до четверга були розпродані, та кажуть, що збентежені таким ажіотажем.

У варшавському кінотеатрі  Muranów Cinema також тішаться, що перші квитки продаються активно, особливо на вечірні сеанси. 

Послаблення карантину у Польщі стосується не лише концертної галузі, а й сфери туризму, до прикладу, гірськолижних трас. Через надміру велику чисельність бажаючих активно відпочити в п'ятницю сформувалися значні пробки на автошляху з Кракова до гірськолижного курорту Закопане.

Читайте також: Луцький театр підготував під час карантину документальну виставу для дорослих