Луцький театр підготував під час карантину документальну виставу для дорослих - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
Луцький театр підготував під час карантину документальну виставу для дорослих

Коли в театр можна буде?

Фото Суспільного.

Луцький театр підготував під час карантину документальну виставу для дорослих

Луцький театр-студія «Гармидер» повернеться на сцену після посилених карантинних обмежень 31 січня із документальною виставою для дорослих , що побудована на реальних розмовах із людьми по обидва боки українсько-польського кордону

Нині роботи в акторів немає, всі вистави перебувають на паузі, а карантин забирає гроші за оренду приміщення і комунальні послуги, однак це тимчасово.

Про це Суспільному розповіла керівниця театру Руслана Порицька.

Актори театру щотижня мають 3-4 репетиції. Грошей за це не отримують, каже одна з акторок Соломія Бутейко. Жінка грає у театрі-студії 16 років. Каже: у гармидерівців є багато проєктів, на які часто бракує часу, проте під час локдауну можна наповнитися новими знаннями.

Під час карантину актори влаштовували онлайн-покази вистав та тренувалися вдома через платформу Zoom.

Учасник театру-студії «ГаРмИдЕр» Сергій Книшук розповів, що актори придумали своєрідний проект, який називався «домашнє моно». Суть полягала в тому, щоб відтворити коротенький монолог із класичної п’єси, використовуючи увесь реквізит, який є вдома. Гармидерівці записували монологи, викладали їх на відеохостингу Youtube та передавали цю естафету між собою та між глядачами.

За словами Руслани Порицької, оскільки показів вистав зараз немає, то і немає в театру прибутку. Каже: ситуація складна – доводиться зараз сплачувати оренду за два приміщення, адже театр перебуває на самоутриманні.

Читати також: Україна виходить з карантину: перелік офіційних обмежень та заборон від 25 січня 

Джерело: Суспільне. Волинь.